Brno

Skvělých 299,- Kč za vstupenku na koncert legendární skupiny The Animals and Friends. Rockový nářez nejen pro pamětníky, ale i pro mladou generaci. Přijďte si zavzpomínat a zazpívat nestárnoucí hity do brněnského sálu Sono Centrum Music Club.


V bodech

 • Slavná britská rocková legenda The Animals and Friends.
 • Skupina je řazena mezi klenoty britské hudby!
 • Přijďte si zavzpomínat a zazpívat nestárnoucí hity.
 • Úžasný super moderní hudební sál Sono Music Club!
 • Jedinečný rockový zážitek!
 • Celkový počet poukazů 100.

Podmínky

 • Termín 24.2.2018 od 19.30 hodin.
 • Sono Music Club, Veveří 113, Brno.
 • Počet poukazů na osobu není omezen!
 • Poukaz platí jako vstupenka na koncert.
 • Sektor Music Hall stání.
 • Není nutná rezervace předem.
dříve za 490,- 299,- nakupovat můžete ještě:

pro aktivaci slevy zbývá ještě 0 zákazníků
tuto slevu již zakoupilo 39 zákazníkůDetaily o slevě

V sobotu 24. února 2018 rozezní sál brněnského Sonocentra písně jedné z velkých legend druhé poloviny 60. let - skupiny The Animals, která je vedle The Beatles, The Rolling Stones a The Yardbirds řazena mezi klenoty britské hudby.

Znalcům se jistě hned vybavují písně jako "We Gotta Get Out Of This Place", „The House of the Rising Sun“ či „Don't Let Me Be Misunderstood“.

The Animals je původně rhythm&blues a rocková kapela ze 60. let. Zřejmě nejstylovější britská skupina vznikla jako Alan Price Combo v Newcastelu, kde hrávala pravidelně každou sobotu v nabitém Downbeat Clubu. Poté, co na post zpěváka nastoupil Eric Burdon, přesídlili do honosnějšího klubu A-Go-Go a začátkem roku 1964 změnili jméno na The Animals.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.Pak vystupovali v klubech v Londýně a okolí.  Mnoho hitů kapely obsadilo přední místa anglické i americké hitparády. Po dvou albech - The Animals (1964) a Animals Track (1965) - Alan Price soubor v květnu 1965 opustil.

Následovala řada personálních změn, a také vydání singlů Inside Looking Out, Don't Bring Me Down a alba Animalism pod hlavičkou Dec. V září 1966 Burdon neočekávaně skupinu rozpustil, koncem téhož roku však zformoval tzv. New Animals (resp. soubor nazývaný též Eric Burdon And The Animals). Soubor se začal přiklánět k rock´n´rollu a folk rocku a slavil úspěchy hlavně v USA, kam přesídlil. Hity z tohoto období: San Francisco Night, Monterey (1967), Sky Pilot (1968). Skupina se zde zúčastnila několika velkých hudebních festivalů. V roce 1969 Burdon kapelu rozpustil, aby se věnoval sólové dráze.

Od roku 2003 koncertuje formace pod názvem The Animals and Friends a tvoří ji dva původní členové John Steel, který je též spoluzakladatelem původního bandu, a Mickey Gallagher a jsou doplněni o Danny Handleyho a Roberto Ruize.

Brněnský koncert se uskuteční v sobotu 24.2.2018 ve skvělém moderním hudebním sále Sono Music Club. Zážitek z hudebního vystoupení umocní také prvotřídní zvuk a unikátní prostor Sono Music Clubu. 

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Vstupenky na koncert nyní můžete mít se slevou za pouhých 299,- Kč. Slevový poukaz platí jako vstupenka na stání.

Zveme všechny fanoušky poctivého rocku na koncert britské rockové legendy z The Animals and Friends. Těšíme se na dvouhodinovou přehlídku toho, co The Animals za 50 let existence vytvořili. 

Informace: 541 240 623 a www.brnokoncert.cz

Prodloužení řas metodou „řasa na řasu“ v salonu Nefertiti. Sexy pohled za atraktivní cenu!

Barva nebo melír, mytí, maska, foukaná a finální styling pro jakoukoliv délku vlasů.

Dvě nasátí certifikovanou kryolipolýzou v délce 2x 45 minut včetně nemrznoucí membrány.

Luxusní relaxační masáž zad a nohou rozehřátým bio olejem v délce 60 minut.

Permanentní make-up obočí jedinečnou metodou 3D vláskování obočí s efektem přírodních chloupků.