Brno

Pouhých 299,- Kč za laserové ošetření obličeje s aplikací 100% KYSELINY HYALURONOVÉ pomocí FRAXPENU. Unikátní italský patent HialuroFrax vymaže vrásky a zlepší stav pleti díky cílené neinvazivní aplikaci kyseliny HA.


V bodech

 • Laserové ošetření s aplikací 100% kyseliny hyaluronové přístrojem Hialurofrax - Fraxpen.
 • Fraxpen - systém ultratenkých jehel, který přesně zaměří a koriguje každou vrásku.
 • Italský patentovaný přístroj s využitím nanotechnologie.
 • První přístroj svého druhu na světě!
 • Dokonalá hydratace pleti a vypnutí vrásek.
 • Viditelný efekt již po první aplikaci.
 • Při koupi 2 poukazů získáte kompletní kosmetické ošetření v délce 60 minut.
 • Velmi příjemné prostředí studia Nefertiti.

Podmínky

 • Platnost poukazů od 19.3.2018 do 19.6.2018!
 • Počet poukazů na osobu není omezen!
 • Otevírací doba Po-Pá 9.00-19.00, So 7.00-13.00, mimo pracovní dobu na objednávku.
 • Rezervace nutná předem na tel. 774 421 605 nebo na email info@salon-nefertiti.cz.
 • Změna nebo zrušení rezervace alespoň 24 hod. předem, jinak poukaz propadá.
dříve za 900,- 299,- nakupovat můžete ještě:

pro aktivaci slevy zbývá ještě 0 zákazníků
tuto slevu již zakoupilo 38 zákazníkůDetaily o slevě

Trápí vás povislá pleť a vrásky v obličeji? Přestaňte si je dělat a vyzkoušejte Hialurofrax! Kyselina hyaluronová v kombinaci s laserem vám zajistí hladší a vypnutější pokožku již po prvním ošetření! 

Dopřejte své pleti vzpruhu v podobě unikátního omlazujícího ošetření Hialurofraxem v délce 30 minut a příjemném prostředí studia Nefertiti za nejnižší možnou cenu 299,- Kč! 

Hlavním využitím Hialurofraxu je zvlhčení a hydratace kůže a ošetření vrásek. Jeho vysoká účinnost byla potvrzena klinickými testy, které probíhaly pod dohledem Lesthezone Laserotherapy Clinic. Jedná se o první zařízení na světě (italský patent), které umožňuje jak neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové do kůže, ale také cílené působení na jednotlivé vrásky pomocí speciálně vytvořeného systému velmi tenkých jehel.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Přístroj kombinuje diodový laser, který umožňuje proniknutí nanomolekul kyseliny hyaluronové do kůže a fraxpen - systém ultratenkých jehel, který přesně zaměří a koriguje každou vrásku (12 ultratenkých jehliček přímo do vrásky). 

Hialurofrax vám pomůže získat správný vzhled pokožky a dokonale ji vyhladí.  Po ošetření, získá vaše kůže přirozený lesk a mladistvý vzhled.

Kosmetické ošetření pomocí Hialufraxu v délce 30 minut obsahuje:

Pokud si zakoupíte 2 slevové poukazy, získáte kompletní kosmetické luxusní ošetření v délce celých 60 minut, které obsahuje:

 • odlíčení pleti
 • laserové ošetření - příprava pleti
 • vpichování ampule s kyselinou hyaluronovou do vrásek
 • laserové ošetření + zapracování kyseliny hyaluronové do vrásek
 • nanesení liftingového séra
 • ruční obličejovou masáž
 • liftingovou vyhlazující masku
 • ošetření pomocí plasmy pro efektivnější  rejuvenaci pleti a znovuobnovení jejího zdraví a vitality
 • závěrečná péče
 • použití speciální německé patentované kosmetiky s kyselinou hyaluronovou 

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

FRAXPEN - vstřikování

FraxPen se používá pro regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, k celkovému omlazení a hloubkové hydrataci pleti. Společné působení intradermální injekce a kyseliny hyaluronové zlepšuje cirkulaci v podkoží. Kůže je hydratovaná, vrásky jsou vyplněny a pleť vypadá mladší. Nanokonstrukce molekul kyseliny hyaluronové spolu s precizní prací FraxPenu zaručují okamžitý a dlouhotrvající efekt, tzn. linky a vrásky jsou vyplněné a kůže hydratovaná. Kůže je vypnutá a vrásky vyplněny, pleť je omlazená, vyživená a uvolněná. Sérum dále obsahuje panthenol a aloe vera pro uklidnění podrážděné oblasti po vstříknutí ošetřující látky. Obě složky séra jsou hypoalergenní, a to i při aplikaci do kůže.

Unikátní hlavice FraxPen umožňuje regulovat rychlost pohybu 12 jehel (6 rychlostních stupňů). Tím je možné nastavit a přizpůsobit parametry procedury místu a povrchu určených k ošetření.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová - spojuje kolagenová a elastinová vlákna v podkoží. Také na sebe váže molekuly vody a díky tomu dojde k vyhlazení vrásek a pokožka je pak velmi hladká.

Užitečné vlastnosti kyseliny hyaluronové:

 • váže na sebe vodu (pojme přibližně tisícinásobek vody)
 • brání prostupu virů a bakterií přes pericelulární matrix k buňce
 • brání ukládání kolagenu, čímž podporuje bezjizevnaté hojení tkáně
 • analgetický účinek

Kyselina hyaluronová je v kosmetickém průmyslu používána zejména pro její schopnost obnovit stavbu poškozené epidermální vrstvy kůže, vytvořit na pokožce speciální film, který kůži chrání před ztrátou vody a kvůli její schopnosti zjemnit, zpevnit a vypnout kůži, stejně tak jako zlepšit její elasticitu.

Kyselina hyaluronová je hypoalergenní a nezpůsobuje tedy žádné negativní projevy (podráždění, alergie, zčervenání nebo bodání).

Kyselina hyaluronová, se kterou pracuje přístroj Hialurofrax, byla upravena tak, aby bylo možné ji použít neinvazivním způsobem. Struktura molekul je volnější díky kratším řetězcům.

Aplikace kyseliny hyaluronové

Výzkum v oblasti nanotechnologií  řízený italskými laboratořemi umožnil vytvoření speciální a unikátní formy molekuly kyseliny hyaluronové. Její velká molekula byla rozdělena na menší části, které byly následně zapouzdřeny do nanočástic. Tato struktura kyseliny hyaluronové je schopná penetrovat vrchní vrstvu kůže a proniknout až do hlubokých vrstev. Když nanokapsle dosáhnou odpovídající hloubky kůže za pomocí laserového světla, malé částice kyseliny hyaluronové se uvolní z kapslí a společně vytvoří čistou, velkou molekulu kyseliny hyaluronové.

Ošetření za pomoci plasmy

PlazmaFrax je ideální způsob, jakým dosáhnout rejuvenaci pleti a znovuobnovení jejího zdraví a vitality.Ošetření je založeno na využití plasmy - elektrického oblouku se speciálními parametry a selektivního elektrického proudu. Díky aplikaci těchto technologií prostřednictvím speciálních hlavic potažených zlatem dokážeme bezdotykovým způsobem odstranit staré vrstvy epidermis a tím pádem zlepšit propustnost pokožky a vstřebávání aktivních složek kosmetických přípravků.

Před ošetřením se doporučuje vypít minimálně 2 litry vody denně. Několik dní předem se také vyhněte opalování a nepoužívejte žádnou okluzivní kosmetiku na bázi ropné vazelíny a minerálních olejů. Po ošetření se na pleti objeví mírné zarudnutí, které zmizí do 2-6 hodin.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Vyzkoušejte tuto inovativní metodu, doslova kosmetický zázrak a překvapte okolí svým novým vzhledem!


Kontakt

Salon Nefertiti

Halasovo náměstí 1 (odkaz na mapu)

v 1.NP naproti schodům

Brno-Lesná

Mobil: 774 421 605

Email: info@salon-nefertiti.cz

www.salon-nefertiti.cz

Poctivá ruční hodinová masáž zad a šíje pro uvolnění těla i mysli ve studiu Váš Relax v centru Brna.

Permanentní make-up obočí diplomovanou zdravotní sestrou v příjemném prostředí studia Grace.

Barva nebo melír, mytí, maska, foukaná a finální styling pro jakoukoliv délku vlasů.

Luxusní celotělová masáž podle vlastního výběru v délce 60 minut - na výběr 7 druhů!

Dvě nasátí certifikovanou kryolipolýzou v délce 2x 45 minut včetně nemrznoucí membrány.