Brno

Skvělých 699,- Kč za luxusní balíček na efektivní ošetření pro získání ladných křivek. KRYORADIOLIPOLÝZA - kombinované ošetření radiofrekvenční liposukcí a kryolipolýzou, lymfodrenáž a další bonusy navíc za skvělou cenu.


V bodech

 • Nabitý fungující balíček pro efektivní zeštíhlení. 
 • Kryoradiolipolýza - kombinace  kryolipolýzy s nasátím a radiofrekvenční lipolýzy.
 • Ideální na jaro při formování postavy do plavek.
 • Vstupní zdravotní konzultace.
 • Radiofrekvenční ošetření partií dle výběru přístrojem Exilis.
 • Kryolipolýza včetně nemrznoucí membrány (2x 45 minut).
 • Přístrojová lymfodrenáž s ručním rozmasírováním na přání klienta.
 • Výsledek aplikace je bezezbytku srovnatelný s chirurgickou liposukcí!
 • První výsledky jsou vidět ihned po ošetření, efekt samotné kryolipolýzy je prohlouben a urychlen.
 • Ošetření je vhodné pro muže i ženy.
 • Délka všech procedur: cca 150-180 minut.

Podmínky

 • Platnost poukazu od 19.3.2018 do 19.6.2018!
 • Počet poukazů na osobu není omezen!
 • Otevírací doba Po 10.00-21.00, St a Čt 9.00-21.00, Pá 9.00-13.00.
 • Termín návštěvy si zarezervujte předem na tel. 777 690 813.
 • Změna nebo zrušení rezervace alespoň 24 hod. předem, jinak poukaz propadá.
dříve za 2380,- 699,- nakupovat můžete ještě:

pro aktivaci slevy zbývá ještě 0 zákazníků
tuto slevu již zakoupilo 12 zákazníkůDetaily o slevě

Také si na začátku nového roku slibujete, že konečně shodíte nadbytečná kila? Zhubněte bezbolestně!

KRYORADIOLIPOLÝZA - unikátní kombinace radiofrekvenčního ošetření a kryolipolýzy v profesionálním studiu Cellulite centru ve středu Brna. Opravdu funguje!  

Tato metoda pod názvem Kryoradiolipolýza (KRL) je naprosto unikátní a zcela posunuje hranice možností neinvazivní bezbolestné liposukce.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Poukaz na kryoradiolipolýzu obsahuje:

 • vstupní zdravotní prohlídka a konzultace
 • 4x radiofrekvence (máte na výběr z partií horního břicha, dolního břicha, obou boků nebo obou vnitřních stehen a obou vnějších stehen)
 • 2x liposukce zmražením kryolipolýzou v délce 2x 45 minut včetně nemrznoucí membrány
 • manuální uvolnění hlavních lymfatických uzlin na přání klienta
 • 1x přístrojová lymfodrenáž v délce 30 minut 
 • výživové doporučení
 • pitný režim (neperlivá voda, čaj) zdarma
 • délka všech procedur: cca 150-180 minut

Kryoradiolipolýza je kombinace kryolipolýzy a radiofrekvenční liposukce. Díky tomu dosahuje viditelnějších a efektivnějších výsledků za kratší dobu:

 • první výsledky uvidíte okamžitě po ošetřenív průběhu 1. týdne
 • nastupuje redukční úbytek přebytečné tukové tkáně
 • zeštíhlující účinek ošetření probíhá dalších 8-12 týdnů až do finálního efektu
 • zvyšuje citlivost tukových buněk na podchlazení, proto zlepšuje účinky liposukce zmražením, která tukové buňky likviduje.
 • kryoradiolipolýza je časově pro klienty nezatěžující, vyžaduje menší počet terapií

Výsledky jsou srovnatelné s chirurgickou liposukcí. Principem je kombinace  kryolipolýzy s nasátím a radiofrekvenční lipolýzy. Kryolipolýza s nasátím způsobí apoptózu - pozvolné odumření tukových buněk. Radiofrekvenční lipolýza ztenčí tukovou vrstvu, navrátí kůži pevnost, pružnost a hutnost. Kombinace metod oba efekty prohloubí a urychlí. Postačuje tak menší počet aplikací a touto kombinaci nevznikají nerovnosti tkáně. Dochází ke stimulaci syntézy kolagenu a k obnově pružnosti a pevnosti pokožky.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Metoda je určena náročným klientům hledajícím trvalé řešení nevzhledných tukových polštářů bez nutnosti měnit životní styl či podstoupit chirurgický zákrok.

Kryoradiolipolýzou hubnete rychleji a více!

Po ošetření kryoradiolipolýzou dochází k rychlému nástupu viditelné proměny: k hubnutí, formování postavy a k její remodelaci. Má zvyšující účinky na cílový efekt, kteří klienti očekávají, tedy na celkový úbytek přebytečného tuku. Současně klientům nabízí i kosmetické zlepšení - výsledky v podobě zpevnění pokožky.

V čem je kryoradiolipolýza mimořádná? Princip a mimořádný estetický účinek je založený na kombinovaném ošetření pomocí dvou liposukčních metod: radiofrekvenční liposukce a kryolipolýzy - liposukce zmražením. Každá z obou metod se zaměřuje na bezbolestné odstranění tuků, ale využívá odlišné přístrojové technologie a procesy při likvidaci přebytečné tukové tkáně.

Radiofrekvenční liposukce tuky rozpouští radiofrekvenční energií, která proniká do podkoží během ošetření. Současně také obnovuje pevnost a pružnost pokožky. Ve studiu Cellulite Centrum používají pro radiofrekvenci přístroj Exilis, který umožňuje rozpouštět tuk i v hlubších podkožních vrstvách. Oproti tomu kryolipolýza ničí tukové buňky v místě ošetření zmražením. Pokud použijeme obě metody a při ošetření zároveň postupujeme podle potřebné aplikační kombinace, jde o terapii s výrazným redukčním výkonem tukového depozita, která se nazývá kryoradiolipolýza.

Ošetření se provádí medicínskými přístroji zdravotnické firmy BTL, která patří v oblasti přístrojů pro estetické služby k předním světovým špičkám.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

V čem je Exilis unikátní? Jaké výhody vám poskytne?

Radiofrekvenční bezbolestná liposukce je prováděna s využitím unikátní technologie přístroje Exilis, který najdete pouze na profesionálních estetických pracovištích. Exilis vyvinula značka BTL, jeden z 5ti největších světových výrobců estetické techniky.
Exilis byl vyvinutý jako nejpokročilejší estetické zařízení pro neinvazivní tvarování postavy. Jeho unikátnost spočívá v tom, že kombinuje využití radiofrekvenční a ultrazvukové energie. Vlnění ultrazvukové energie proniká do hlubších tukových vrstev v podkoží, kde jejich struktury rozrušuje. Radiofrekvenční energii je tak umožněno snadněji pronikat a následně rozpouštět tuk i v těchto hlubších vrstvách. Zeštíhlovací efekt je proto celkově příznivější, Exilis zvyšuje účinnost bezbolestné liposukce.

Přístrojová lymfodrenáž proti celulitidě

Na vzniku celulitidy se podílí několik zdravotních faktorů. Mezi ně patří nezdravý životní styl a nedostatek pohybových aktivit. V důsledku toho dochází ke snížené nebo nedostatečné činnosti lymfatického systému. Jeho úkolem je tělo čistit od toxinů. Nedostatečný očistný proces organismu zvyšuje pravděpodobnost vzniku a rozvoje celulitidy.
Přístrojová lymfodrenáž zlepšuje přirozenou činnost lymfatického systému a pomáhá při odstranění celulitidy. Více o přístrojové lymfodrenáži a špičkové lymfodrenážní technologii BTL - 6000 Lymphastim najdete zde.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

KRYORADIOLIPOLÝZA - unikátní kombinace radiofrekvenčního ošetření a kryolipolýzy v příjemném Cellulite centru, které najdete v krásném prostředí Paláce Padowetz, naproti Hlavního nádraží. Vejdete vchodem a směrem do restaurace Padowetz a po několika schodech jsou vpravo skleněné dveře, kterými se dostanete na hlavní chodbu budovy. Výtahem vyjedete do IV. patra a když se vám výtah ve IV. patře otevře, budete stát přímo před vstupem do Centra Cellulite. 

 

Kontakt

Cellulite Centrum

Masarykova 34 (odkaz na mapu)

602 00 Brno

Mobil: 777 690 813

Email: celulitida.hubnuti@gmail.com

www.celulitida-hubnuti.cz

Poctivá ruční hodinová masáž zad a šíje pro uvolnění těla i mysli ve studiu Váš Relax v centru Brna.

Permanentní make-up obočí diplomovanou zdravotní sestrou v příjemném prostředí studia Grace.

Barva nebo melír, mytí, maska, foukaná a finální styling pro jakoukoliv délku vlasů.

Luxusní celotělová masáž podle vlastního výběru v délce 60 minut - na výběr 7 druhů!

Dvě nasátí certifikovanou kryolipolýzou v délce 2x 45 minut včetně nemrznoucí membrány.