Brno

Jen 289,- Kč za úžasnou celotělovou masáž dle vlastního výběru v délce 60 minut. Vyberte si některou ze 7-mi exotických masáží a dopřejte si blahodárný odpočinek pro vaše tělo i duši v luxusním salonu Nefertiti!


V bodech

 • Exotické hýčkání v salonu Nefertiti - 60-ti minutová masáž dle vlastního výběru.
 • Luxusní celotělová masáž, odpočinek pro tělo i duši proti zimní únavě.
 • Na výběr jedna z následujících 7-mi masáží:
 • havajská masáž Lomi lomi
 • thajská olejová masáž
 • masáž lávovými kameny
 • růžová masáž
 • obličejová masáž Mystic Face
 • čínská energetická masáž
 • medová masáž 
 • Úžasná relaxace v Brně za jedinečnou cenu.

Podmínky

 • Platnost poukazů od 3.4.2018 do 3.7.2018!
 • Počet poukazů na osobu není omezen!
 • Otevírací doba Po-Pá 9.00-19.00, So 7.00-13.00, mimo pracovní dobu na objednávku.
 • Rezervace nutná předem na tel. 728 522 790 nebo na email info@salon-nefertiti.cz.
 • Změna nebo zrušení rezervace alespoň 24 hod. předem, jinak poukaz propadá.
dříve za 500,- 289,- nakupovat můžete ještě:

pro aktivaci slevy zbývá ještě 0 zákazníků
tuto slevu již zakoupilo 54 zákazníkůDetaily o slevě

Prchněte ze stereotypu všedních dní do salonu Nefertiti a dopřejte si 60 minut relaxace, během které budete pod rukama zkušených masérů tát jako zmrzlina na slunku. 

Masáž je skvělý prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady a pohody, povzbuzení energie a zotavení svalstva.  

Tělo po náročné zimě odměňte některou ze 7-mi luxusních celotělových masáží v délce 60 minut za skvělých 289,- Kč v brněnském salonu Nefertiti. Poukaz je možno uplatnit i v masérském salónu hotelu Avanti v centru Brna. 

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

Na výběr 7 exotických hodinových masáží:

 • havajská masáž Lomi lomi - nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené uklidňující havajskou hudbou. Je založená na rytmických technikách - využívá nejen dlaně a prsty, ale i předloktí s lokty. Tato masáž je označována perlou mezi masážemi, někdy bývá nazývána také „Loving Hands“ - laskavé ruce. Jen málokterá masáž dokáže navodit takové pocity, jako právě masáž horkými kameny. Jde o velmi exkluzivní masáž, proto je ve světě tolik žádaná. Horké kameny dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.
  Určitě si dokážete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivní energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují ztuhlé svaly
 • thajská olejová masáž - masáž je odlišná od známé evropské masáže, která se provádí s použitím oleje.
  Obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale využívá i znalostí indické ajurvédy. Thajská masáž používá tlaku podél energetických linií, spektrum pasivního protahování a mačkání bodů k vytvoření relačního prostředí.
 • masáž lávovými kameny - terapie, která byla od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Využívá speciální Havajské techniky masírování, které spolu s kameny a aromatickými oleji mají vysoký terapeutický účinek. Při masáži se používá 32 horkých, černých, hladkých, leštěných lávových kamenů. Tyto kameny se nahřívají ve vodní lázní na teplotu 45-55°C a potom se postupně přikládají na tělo. Jen málokterá masáž dokáže navodit takové pocity, jako právě masáž horkými kameny. Jde o velmi exkluzivní masáž, proto je ve světě tolik žádaná. Horké kameny dokáží navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.
  Určitě si dokážete představit příjemné teplo lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivní energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují ztuhlé svaly.
 • obličejová masáž Mystic Face - smyslem ajurvédské kosmetické masáže odstranit z těla napětí. Uvolňuje napětí zejména na šíji, ramenech a hrudi. Působí na všechny smyslové orgány, umožňuje tak klientovi objevovat hranice vnímavosti těla a maximálně se uvolnit. Používá se speciální série hmatů, které jsou zaměřené na akupunkturní body po drahách jednotlivých meridiánů, stimulace lymfatického systému pročistí i mazové žlázy, příznivě ovlivní celou nervovou soustavu a prostřednictvím nervových vláken ("marmy"), může působit i na jiné orgány v těle a pomáhá tak dosáhnout rovnováhy duše i těla.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

 • růžová masáž - specialita pro ženy - růžová masáž je kombinací aromaterapie a pečující, vysoce relaxační masáže. Tato masáž je založena na podporu jinové energie v těle ženy. Působí i na důležité tlakové body, uvádí do rovnováhy energii, která může být v těle blokována, nebo jí může být nedostatek.
  Stres dnešní doby se totiž projeví zvenku, ale i zevnitř těla. Podpořením jinové energie v těle se umožní organismu lepší relaxace, zklidnění životního tempa, odstranění nadbytku jangové energie (nervozita, nespavost, suchost pokožky..).
  Růžová masáž je určena pouze ženám (zároveň ji i žena provádí). Pomůže získat větší klid, stabilitu, navázat kontakt se svým tělem.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

 • čínská energetická masáž - tato masáž je výborná pro udržování organismu v plné síle. Podstatou Čínské energetické masáže je provádět masáž tak, aby se obnovovalo proudění v energetických drahách, které procházejí lidským tělem a taky aby správný rytmus této masáže tyto dráhy rozproudil. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Podobným potížím lze předejít právě čínskou energetickou masáží, která se zaměřuje především na dráhu močového měchýře. A to zejména z důvodu správného odvádění škodlivých látek z těla. Čínskou energetickou masáž zejména používáme při nervové regulaci, relaxaci a nastolení energetické rovnováhy v lidském těle. Dále pak pomáhá k odstranění únavy, regulaci celkové výživy a pro prevenci rovnováhy organismu.
 • medová masáž - medová masáž silně oživuje celý organismus. Je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří, nebo onemocnění, při napětích a stavech neklidu.
  Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků.
  Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus.

Fotka uživatele Tereza Gardavská.

V příjemném prostředí salonu Nefertiti si krásně odpočinete a stres, starosti i únavu na chvíli vyženete z hlavy. Zbavíte se bolesti zatuhlých svalů a kloubů a ze salonu budete zkrátka odcházet s úsměvem od ucha k uchu. Dopřejte si profesionální péči a chvíle příjemné relaxace za jedinečnou cenu!

 

Kontakt

Salon Nefertiti - Poliklinika Lesná

Halasovo náměstí 1 (odkaz na mapu)

v 1.NP naproti schodům

Brno-Lesná

Mobil: 728 522 790

Email: info@salon-nefertiti.cz

www.salon-nefertiti.cz

Poctivá ruční hodinová masáž zad a šíje pro uvolnění těla i mysli ve studiu Váš Relax v centru Brna.

Permanentní make-up obočí diplomovanou zdravotní sestrou v příjemném prostředí studia Grace.

Barva nebo melír, mytí, maska, foukaná a finální styling pro jakoukoliv délku vlasů.

Dvě nasátí certifikovanou kryolipolýzou v délce 2x 45 minut včetně nemrznoucí membrány.

Laserové ošetření obličeje s aplikací 100% kyseliny hyaluronové. Okamžitý a dlouhotrvající efekt!